Lechicka 71A 64-100 Leszno
607 371 247
kontakt@frontlineag.pl

Biurka

Biurko jest jednym z mebli, o którym nie myśli się zbyt wiele. To błąd! Wybór odpowiedniego biurka jest bardzo ważny, ponieważ my, lub nasi pracownicy będą korzystali z nich wiele godzin dziennie przez lata. To ostatecznie przekłada się na dziesiątki tysięcy godzin.

Przy wyborze biurka ważnym elementem jest dobór odpowiedniego blatu. Powinien on być wytrzymały i odporny na zarysowania. Porysowane i zniszczone biurko niszczy nawet najlepiej zaplanowane i udekorowane biuro.

Należy też zwrócić uwagę na podstawę biurka. Nogi muszą być wytrzymałe, ale również wyposażone w specjalne podstawki chroniące podłogę przed zarysowaniami. Bardzo praktycznym wariantem są biurka z możliwością regulacji wysokości. Ta regulacja może mieć różny zakres. Od kilku centymetrów, aż powyżej metra! Biurka z dużą możliwością regulacji są standardem w nowoczesnych firmach. Umożliwiają one dostosowanie wysokości całego stanowiska w zależności od potrzeb osoby przy nim pracującej. To przekłada się bezpośrednio na wygodę użytkowania i ergonomię.
Szczególną popularnością cieszą się biurka stojące, które dają możliwość dużo większej dynamiki w doborze pozycji pracy.

Warto przemyśleć zakup biurka i wybrać biurko ekonomiczne i trwałe tak, aby zawsze było podporą, a nigdy przeszkodą i problemem do zmartwień.

W wybranych modelach znajdziesz również specjalne prowadnice na przewody, ułatwiające ich organizację i uporządkowanie. To z kolei ułatwia utrzymanie porządku i ewentualne serwisy wymagające manipulacji przewodami.

Jeśli szukasz nowoczesnych używanych biurek do pracy w atrakcyjnych cenach i dobrym stanie, to trafiłeś w dobre miejsce. W Frontline AG znajdziesz używane biurka znanych i cenionych producentów takich jak Bene, Haworth, Kinnarps, VS, Nowy Styl i innych.

Wszystkie sprzedawane u nas biurka są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, kondycji i oryginalności. Zdjęcia mebli są wykonywane przez nas i reprezentują realny stan mebli.
W razie jakichkolwiek pytań o biurka czy inne meble biurowe zapraszamy do kontaktu przez email lub telefon.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników