Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Biurka używane

W pierwszej kolejności w oczy rzuci Ci się niezwykle szeroki wybór różnych modeli. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in.:

  • biurka z elektryczną regulacją wysokości – dzięki regulowanej wysokości produkt będzie służył przez wiele lat, dopasowując się do aktualnego wzrostu pracownika, co wpłynie korzystnie na jego zdrowie i komfort pracy;
  • modele ze wzmacnianym stelażem biurka – np. do pomieszczeń narażonych na działanie czynników szkodliwych;
  • biurka z uchwytem na monitor – jeśli praca przed komputerem wypełnia większą część dnia Twoich pracowników;
  • biurka w różnych kształtach i rozmiarach – modele klasyczne, narożne, łamane i w kształcie litery U, dopasowane do potrzeb pracowników, charakteru ich pracy oraz kształtu pomieszczeń biurowych;
  • biurka z różnych materiałów – każdy przedsiębiorca ma inne potrzeby, dlatego kluczowa jest możliwość wyboru biurek wykonanych z różnych surowców, np. dębu, brzozy czy aluminium. W naszej ofercie znajdziesz m.in. solidne biurka dębowe oraz delikatne i lekkie biurka sosnowe.

A wszystko to w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Wybierz ekonomiczne rozwiązanie i zapewnij ludziom wygodne, bezpieczne miejsca do pracy!

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się biurka elektryczne, czyli biurka z regulacją wysokości blatu. Zapewniają zarówno możliwość przyjmowania pozycji siedzącej, jak i stojącej w miejscu pracy. Można ustawić je do indywidualnych potrzeb pracowników, bez względu na ich wzrost. Z pewnością wiesz, że w każdej pracy nierzadko pojawia się konieczność zmiany pozycji – zarówno ze względu na charakter aktywności zawodowej, jak i w związku z komfortem i zdrowiem pracowników. Biurko podnoszone elektrycznie umożliwia dopasowanie wysokości do danego pracownika, dzięki czemu przy jednym biurku może pracować wiele osób. Nie musisz martwić się, że na pierwszej zmianie z biurka korzysta niska osoba, natomiast na drugiej – bardzo wysoka. Obie te osoby będą mogły dostosować wysokość blatu do siebie.

Jeśli zależy Ci na częstej zmianie pozycji z siedzącej na stojącą oraz na ochronie kręgosłupa przed przeciążeniem i niewygodną pozycją, taki wybór będzie dla Ciebie najkorzystniejszy! Sprawdź naszą ofertę używanych mebli biurowych i zdecyduj się na ergonomiczne biurko regulowane elektrycznie. Z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–15 z 37 wyników