Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Kontenery używane

Dobrze wiemy, że każdy człowiek ma inne potrzeby i preferencje. Dotyczy to również aranżacji wnętrz domu czy biura. Dlatego korzystanie z usług firm zajmujących się wynajmem i sprzedażą używanych oraz poleasingowych mebli biurowych jest korzystną opcją. W jednym miejscu znajdziesz mnóstwo różnych modeli, w rozmaitych rozmiarach, kolorach, kształtach. Oferujemy między innymi:

  • wykonane z wysokiej jakości drewna lub tworzyw sztucznych szafki pod biurko;
  • kontenerki na kółkach, które możesz z łatwością przestawiać w zależności od potrzeb;
  • organizery z dodatkowym blatem lub blatem z płyty MDF;
  • kontenery malowane proszkowo, nadające się do każdego miejsca pracy;
  • meble z przedziałami, lukami, szufladami oraz estetycznym frontem;

Organizacja jest istotna bez względu na charakter czy miejsce pracy. Decydując się na zakup naszych produktów, już w krótkim czasie zauważysz ogromną różnicę. Bez względu na to, czy pracujesz w pomieszczeniu zamkniętym, czy może jesteś częścią tzw. open space. Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci porad w zakresie wyboru kategorii mebli i pomożemy w podjęciu ostatecznej decyzji.

Masz dość ciągłego szukania plików, dokumentów, długopisów i innych akcesoriów, które tak łatwo się zawieruszają? Kontenery pod biurko mogą szybko temu zaradzić. To rozwiązanie dla osób wymagających, które od mebli oczekują najwyższej jakości i funkcjonalności. W rzeczywistości są to praktyczne szafki z przedziałami i strefami, wyposażone w kółka, dzięki czemu można dowolnie je przesuwać w zależności od chwilowej preferencji czy potrzeby. Dzięki możliwości bezproblemowego przesuwania takich kontenerów, gwarantują również łatwość utrzymania czystości pod biurkiem. Potrzebujesz oddzielić wiele dokumentów? Wybierz kontenerki z 4 szufladami lub nawet ich większą liczbą. Dopasuj produkt do siebie.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–15 z 23 wyników