Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Regały modułowe

Regały biurowe są niezbędnymi meblami w niemal każdej przestrzeni biurowej. Zapewniają one łatwy i szybki dostęp do dokumentów, katalogów czy segregatorów. Wydawało by się, że każdy regał może pełnić rolę regału biurowego, jednak to mylne stwierdzenie. Większość standardowych regałów "domowych" nie jest przystosowanych do zastosowań biurowych. Główne różnice to rodzaj materiałów z których jest wykonany mebel, a co za tym idzie udźwig półek. W domowych warunkach na półkach nie spoczywa tak duże obciążenie, jak to ma miejsce w biurach. Przechowywanie na półce kilku książek to zupełnie co innego, niż zapełnienie jej ciężkimi segregatorami.

Przy nieodpowiednio dostosowanym regale półki szybki zaczynają się odkształcać, a z czasem nawet pękać! Nie warto ryzykować uszkodzenia mebla, ale też potencjalnego zniszczenia dokumentów. Zdecydowanie lepszym wyborem jest kupno solidnego regału przeznaczonego do celów biurowych.

Takie regały znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Są to regały biurowe przystosowane do dźwigania ciężkich dokumentów. Oferujemy również inne meble a wszystko znajdą państwo w naszym sklepie. Specjalnie dla osób które chcą zaoszczędzić z nami jeszcze więcej regularnie tworzymy promocje!

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie jednego wyniku