Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Stoły

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Znajdziesz u nas m.in.:

  • stoły konferencyjne o dużych i przestronnych blatach;
  • mniejsze stoliki konferencyjne na kameralne spotkania;
  • stoły składane, segmentowe, z możliwością regulacji wysokości blatu;
  • stoły unikatowe, przed oddaniem ich do skupu wykonywane na indywidualne zamówienie;
  • modele kwadratowe, prostokątne, okrągłe lub w kształcie litery U;
  • klasyczne stoły konferencyjne drewniane lub nowoczesne, wykonane z tworzyw sztucznych.

Wszystkie produkty są w dobrym stanie technicznym i wizualnym, wyróżniając się funkcjonalnością i starannym wykonaniem. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci odpowiedni wymiar stołu w zależności od wielkości biurowych przestrzeni. Zajmujemy się również sprzedażą mebli biurowych innej kategorii, np. komód, regałów, sof, szaf, biurek i foteli obrotowych. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Stół konferencyjny wyróżnia się dużym blatem roboczym, dzięki czemu wszyscy uczestnicy spotkania widzą się nawzajem, a rozmieszczenie na takim stole nawet dużej ilości dokumentów i projektów nie jest problematyczne. Dodatkowo mebel pozwala na komfortowe poruszanie się uczestników wokół niego. Niektóre modele bardzo dużych stołów mają przestrzeń pośrodku, dzięki czemu osoba prowadząca spotkanie może znajdować się wewnątrz nich, umiejętnie i szybko rozdając np. pomoce dydaktyczne lub projekty.

Zamiast wydawać majątek na zakup nowych mebli, zdecyduj się na ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest kupno funkcjonalnych mebli używanych w atrakcyjnych cenach. Stoły konferencyjne nie są meblami nadmiernie eksploatowanymi podczas spotkania, dlatego w większości przypadków wyglądają zupełnie jak nowe. Daj im drugie życie. Działamy na terenie całego kraju, pomagając klientom estetycznie i niedrogo aranżować firmowe wnętrza. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13