Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Szafy

W naszym asortymencie znajdziesz szafy biurowe w różnych wymiarach, kolorystyce i formie. Są one drewniane, aluminiowe, metalowe – z pewnością znajdziesz produkt adekwatny do Twoich potrzeb.  Posiadamy również modele znanych producentów (zarówno polskich, jak i zagranicznych). Kupując szafę do biura zwróć uwagę na następujące parametry:

  • wielkość – większe, wolnostojące szafy sprawdzą się w biurach typu open space, zaś mniejsze szafki biurowe idealnie uzupełnią zamknięte i niewielkie biura;
  • kolorystyka – ciemne szafy optycznie pomniejszają przestrzeń, dlatego w przypadku małych biur lepiej postawić na jasne drewno lub uniwersalną stal;
  • funkcjonalność – używane szafy biurowe powinny posiadać wiele półek i przegród, dzięki którym posegregujesz dokumenty i akcesoria biurowe. Jeśli zabraknie Ci miejsca, dokup kontener biurowy, który spełnia podobne funkcje;
  • rodzaj – dobierz meble używane do specyfikacji pracy. W biurach medycznych lepiej sprawdzą się szafy kartotekowe, zaś w kancelariach – szafy z sejfami na akta poufne.

Posiadamy w sprzedaży wszelkie meble, które wpasują się do każdego biura, bez względu na jego wielkość, kształt czy rodzaj. Szeroki asortyment mebli biurowych, zarówno firmowych, jak i domowych, sprawi, że niskim kosztem urządzisz swoją przestrzeń do pracy.

Bez względu na stanowisko pracy, używana szafa biurowa w dobrym stanie znacznie ułatwi pracę, zwiększy jej jakość oraz przyczyni się do komfortowej organizacji przestrzeni biurowej. Posiadamy w sprzedaży wszelkie meble biurowe, tj. biurka narożne, klasyczne biurka, szafy, eleganckie sofy, solidne krzesła biurowe i wiele innych. Działamy na terenie całego kraju, dowożąc zamówienie pod wskazany adres. Zakup używanych szaf będzie Twoją najlepszą decyzją!

Nasze meble biurowe wyróżniają się najwyższą jakością, niczym nie odbiegającą od jakości mebli całkowicie nowych. Szafy biurowe są solidne, wytrzymałe i ponadczasowe. Posłużą Ci jeszcze wiele długich lat, poprawiając komfort pracy. Są praktyczne i funkcjonalne, wyposażone w mnóstwo przegródek i półek. Wystawiamy faktury VAT i chętnie doradzamy w ostatecznym wyborze. Zapraszamy do kontaktu!

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–15 z 43 wyników