Lechicka 71A 64-100 Leszno
607 371 247
kontakt@frontlineag.pl

Kontenery

Kontenerki pod biurka, ogranizery i mniejsze szafki są niezwykle przydatne i praktyczne w każdym biurze. Ich zastosowanie nie musi się wcale oganiczać do pomieszczeń biurowych. Świetnie sprawdzają się również w pracowniach, archiwach i wszędzie, gdzie potrzebne jest przechowywanie i łatwy dostęp do dokumentów.

Przy wyborze kontenerka warto przemyśleć jaki model będzie dla nas najbardziej praktyczny. Wiele modeli kontenerków pod biurko z naszej oferty jest wyposażonych w kółka, które umożliwjają łatwe przemieszczanie tego mebla. Jest to niezwykle przydatke, kiedy kontenerek jest już pełny dokumentów. Jego waga może być już bardzo duża, a przenoszenie wszystkich dokumentów z szuflad aby udostępnić je innemu pracownikowi jest czasochłonne i może prowadzić do ich przemieszania.

Większość dostępnych u nas modeli kontenerków jest wyposażona w specjalną szufladę z zabezpieczeniem na klucz. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa znacznie bezpieczeństwo ważnych dokumentów.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo biurowe meble używane dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Od mniejszych akcesoriów po krzesła i biurka.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników