Magazyn - Lechicka 71A, 64-100, Leszno, Polska
+48607371247
kontakt@frontlineag.pl

Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu FRONTLINE.

Na wszystkie meble wystawiam fakturę VAT 23% ,meble są używane i posiadają ślady użytkowania. Towar wysyłany losowo-wybór tylko przy odbiorze osobistym. Prosimy o rozważne i odpowiedzialne zakupy, uwzględniając koszty przesyłki.

Wysyłka jest realizowana w dniach roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. 

Przy zakupie towaru z różnych moich aukcji lub więcej niż jedną szt. koszty wysyłki proszę ustalić telefonicznie lud e-mail (podany w rubryce KONTAKT )

Towar wysyłam:

-przy zakupie pojedyńczej szt.kurierem DHL paczka-paleta wysyłka do 2 dni,

-przy zakupie większej ilości firmą transportową lub własnym transportem do 7 dni.

Wszystkie wystawione na naszych aukcjach meble są w odpowiednich klasach od 1-3 każda klasa ma przypisaną odpowiednią grupę mebli zależy to od stanu technicznego i wizualnego jak i uszkodzeń.

Kupując w naszym sklepie akceptujesz nasz regulamin.

RODO

Informujemy,że przetwarzamy dane osobowe przekazane w celu wykonania umowy,a takze w celu realizacji uprawnień stron wynikających z tej umowy oraz w celach rachunkowych i podatkowych.Podstawą prawną przetwarzania tych danych jest zatem art.6 ust.1 lit b i art.6 ust.1 lit f RODO.Dane będą przetwarzane przez okres 6 lat od dnia wystawienia faktury,chyba że jest uzasadniona potrzeba dalszego przetwarzania tych danych np.w celu dochodzenia roszczeń.

Dane nie są udostępniane innym podmiotom.dane nie są udostępniane poza granice UE.

Administrator może natomiast powierzyć przetwarzanie danych podmiotom wykonującym na jego rzecz usługi.Lista tych podmiotów dostępna jest u Administratora.

Informujemy,że przysługuje prawo żądania dostępu do danych osobowych,sprostowania,usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.

Przysługuje prawo do zgłoszenia skargi do organu nadzoru.

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Glapiak FRONTLINE.Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych można uzyskać pod adresem poczty elektronicznej.

Podanie danych w umowie jest dobrowolne,ale odmowa ich podania skutkować będzie niemożliwością zawarcia umowy.